Kategoriler
Aksoy Alaybey Aliağa Alpkent Altındağ Ataşehir Atatürk Bahariye Balçova Bayraklı Bornova Bostanlı Buca Çamdibi Çeşme Çiğli Cumhuriyet Dedebaşı Denizbostanlısı Ergene Ertuğrul Erzene Evka 1 Evka 3 Evka 4 Evka 5 Foça Gaziemir Gümüldür Güzelbahçe İmbatlı İnciraltı İşçievleri Işıkkent İzmir Karabağlar Karşıyaka Kaynaklar Kazımdirik Kemalpaşa Koşu Mavişehir Menemen Muratbey Naldöken Narlıdere Nergiz Örnekköy Özdere Pınarbaşı Seferihisar Şemikler Seyrek Şirinyer Tınaztepe Torbalı Ulukent Ürkmez Urla Villakent Yalı Mahallesi Zübeyde Hanım

Televizyon Servis Merkezi – İzmir | 0232 332 02 20

Servis Kaydı İçin Arayabilirsiniz: 0232 332 02 20

Teknik servis firmamız televizyonlara bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır. Arızalanan televizyonunuzda değişen parçaların 1 yıl parça değişim garantisi bulunmaktadır. En uygun fiyat garantisi ve uzman teknik ekibimiz ile aynı gün içerisinde yönlendirdiğimiz servisimiz en kısa sürede probleminizi çözmeye odaklanmış durumdadır. Sizin de televizyonunuzda sorun varsa 0232 332 02 20 numaralı telefonumuzdan servis kaydı oluşturarak ekibimizin probleminizi en kısa sürede çözmesini sağlayabilirsiniz.

İzmir Televizyon Servis Hizmeti

Televizyonlarınıza teknik servis hizmeti sunan TV teknik servis firmamız arıza, bakım ve onarım işlemlerinde hizmetinizdedir.

Televizyonlarınızın bakım ve onarım, ekranda görüntü olmayıp ses gelmesi gibi arızalarını çözen teknik ekibimiz, bu hizmeti en uygun fiyatlar ile ve 1 yıl parça değişim garantisi ile vermektedir. Sizde bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanmak isterseniz 0232 332 02 20 numaralı telefon numaramızdan servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Servis Kaydı Oluşturun

Servis kaydı oluşturup, televizyonunuzdaki arızanın hemen giderilebilmesi için 0232 332 02 20 numaralı telefonumuzdan bizi arayıp hemen kayıt oluşturabilirsiniz.

Kategoriler
Aksoy Alaybey Aliağa Alpkent Altındağ Ataşehir Atatürk Bahariye Balçova Bayraklı Bornova Bostanlı Buca Çamdibi Çeşme Çiğli Cumhuriyet Dedebaşı Denizbostanlısı Ergene Ertuğrul Erzene Evka 1 Evka 3 Evka 4 Evka 5 Foça Gaziemir Güzelbahçe İmbatlı İnciraltı İşçievleri Işıkkent İzmir Karabağlar Karşıyaka Kaynaklar Kazımdirik Kemalpaşa Koşu Mavişehir Menemen Muratbey Naldöken Narlıdere Nergiz Örnekköy Pınarbaşı Şemikler Seyrek Şirinyer Tınaztepe Torbalı Ulukent Urla Villakent Yalı Mahallesi Zübeyde Hanım

İzmir Servis Merkezi | 0232 332 02 20

Servis Kaydı İçin Arayabilirsiniz: 0232 332 02 20

Teknik servis firmamız buzdolabı, klima, kombi, çamaşır ve bulaşık makineleri, ısı pompası gibi cihazlara bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır. Arızalanan cihazlarınızda değişen parçaların 1 yıl parça değişim garantisi bulunmaktadır. En uygun fiyat garantisi ve uzman teknik ekibimiz ile aynı gün içerisinde yönlendirdiğimiz servisimiz en kısa sürede probleminizi çözmeye odaklanmış durumdadır. Sizinde cihazınızda sorun varsa 0232 332 02 20 nolu telefonumuzdan servis kaydı oluşturarak ekibimizin probleminizi en kısa sürede çözmesini sağlayabilirsiniz.

İzmir Beyaz Eşya Servisi

Buzdolaplarında çok yoğun karşılaştığımız arıza çeşitleri; buzdolabının su akıtması, bir bölme soğuturken diğerinin soğutmaması, cihazın buzlanma yapması, motorun devreye girmemesi, motorun devreden hiç çıkmaması, buzdolabının içerisinde bulunan fandan yüksek ses çıkması, buzdolabının ışıklarının sürekli yanıp sönmesi, arıza kodu göstermesi, ekranında ünlem işareti çıkması ve soğutmaması, komple soğutmayı kesmesi gibi arızalardır. Bu arızaların her gün onarımını yapan uzman teknik ekibimiz sizin de buzdolabınızda benzer bir arıza varsa en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturacaktır.

Çamaşır makinelerinde en çok karşılaştığımız arıza çeşitleri; çamaşır makinenizin sıkmada çok ses yapması, yerinden hareket etmesi, kazanın hiç dönmemesi, su almaması veya su boşaltmaması, kapağın açılmaması, ekranında arıza kodu çıkması, deterjanı almaması veya suyu ısıtmamasıdır. Sizin de çamaşır makinenizde bu sorunlardan biri veya benzeri varsa uzman teknik ekibimiz en kısa süre içerisinde sorununuzu çözecektir, bizi arayıp servis kaydı bırakabilirsiniz.

Bulaşık makinelerinde en çok karşılaştığımız arıza çeşitleri; bulaşık makinesinin suyu ısıtmaması, temiz yıkamaması, arıza kodu vermesi, çalışmaması, pervanelerinin dönmemesi, su almaması veya su boşaltmamasıdır. Bulaşık makinenizde bu arızalardan biri veya benzeri var ise servis kaydı oluşturun hemen çözelim.

İzmir Kombi ve Klima Servisi

Kombi ve klimalarınıza teknik servis hizmeti sunan teknik servis firmamız arıza, bakım, söküm ve takım işlemlerinde hizmetinizdedir.

Kombileriniz ile alakalı arızalarda, bakım işlemlerinde ve yeni termostat takım hizmetinde destek vermekteyiz. Kombilerin genel arızaları olan; kombi suyu ısıtmıyor, kombi petekleri ısıtmıyor, kombi kapalıyken bile petekleri ısıtıyor, arıza kodu gösteriyor, su banyoya veya mutfağa gitmiyor, su çok az geliyor, su akıtıyor gibi arızalarınızın çözümünü uzman teknik ekibimiz en kısa sürede yapıp, mağduriyetinizi gidermektedir.

Klimalarınızın söküm, takım işlemlerini ve soğutup ısıtmama gibi arızalarını çözen teknik ekibimiz, bu hizmeti en uygun fiyatlar ile ve 1 yıl parça değişim garantisi ile vermektedir. Sizde bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanmak isterseniz 0232 332 02 20 nolu telefon numaramızdan servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Servis Kaydı Oluşturun

Servis kaydı oluşturup, cihazınızdaki arızanın hemen giderilebilmesi için 0232 332 02 20 nolu telefonumuzdan bizi arayıp hemen kayıt oluşturabilirsiniz.